Prom – найбільший маркетплейс України

Creator C1-R

Корпус APNX Creator C1-R Chroma Flair (APCM-CR01143.C1)
Корпус APNX Creator C1-R Chroma Flair (APCM-CR01143.C1)
Готово до відправки
6 999 

Корпус APNX Creator C1-R Black (APCM-CR01243.11)
Корпус APNX Creator C1-R Black (APCM-CR01243.11)
Готово до відправки
5 999 

Корпус APNX Creator C1-R White (APCM-CR01243.21)
Корпус APNX Creator C1-R White (APCM-CR01243.21)
Готово до відправки
від 634 /міс
6 340 
7 608 

Комп'ютерний корпус APNX Creator C1-R ARGB Black
Комп'ютерний корпус APNX Creator C1-R ARGB Black
В наявності
від 640 /міс
6 399 
7 999 

Корпус APNX Creator C1-R (APCM-CR01243.11) Black без БЖ
Корпус APNX Creator C1-R (APCM-CR01243.11) Black без БЖ
В наявності
від 571 /міс
5 708 

Корпус для ПК APNX Creator C1-R Black (APCM-CR01243.11)
Корпус для ПК APNX Creator C1-R Black (APCM-CR01243.11)
В наявності
від 560 /міс
5 599 
5 999 

Корпус для ПК APNX Creator C1-R Black (APCM-CR01243.11)
Корпус для ПК APNX Creator C1-R Black (APCM-CR01243.11)
В наявності
від 560 /міс
5 599 
5 999 

Корпус APNX Creator C1-R (APCM-CR01243.11) Black без БП
Корпус APNX Creator C1-R (APCM-CR01243.11) Black без БП
В наявності
від 615 /міс
6 150 

Корпус для ПК APNX Creator C1-R Black (APCM-CR01243.11)
Корпус для ПК APNX Creator C1-R Black (APCM-CR01243.11)
В наявності
від 1120 /міс
5 599 
5 999 

Корпус для ПК APNX Creator C1-R Black (APCM-CR01243.11) c
Корпус для ПК APNX Creator C1-R Black (APCM-CR01243.11) c
Готово до відправки
від 1131 /міс
5 653 

98%
Корпус APNX Creator C1-R Black Midi-Tower для ігрового ПК з вентиляторами ARGB і охолодженням 360 мм
Корпус APNX Creator C1-R Black Midi-Tower для ігрового ПК з вентиляторами ARGB і охолодженням 360 мм
Готово до відправки
від 600 /міс
5 999 
7 498.75 

Корпус APNX Creator C1-R White Midi-Tower для ігрового ПК з ефективним охолодженням і ARGB підсвіткою
Корпус APNX Creator C1-R White Midi-Tower для ігрового ПК з ефективним охолодженням і ARGB підсвіткою
Готово до відправки
від 600 /міс
5 999 
7 498.75 

Корпус для ПК APNX Creator C1-R Black (APCM-CR01243.11)
Корпус для ПК APNX Creator C1-R Black (APCM-CR01243.11)
В наявності
від 1120 /міс
5 599 
5 999 

91%
Корпус для ПК APNX Creator C1-R Chroma Flair (APCM-CR01143.C1)
Корпус для ПК APNX Creator C1-R Chroma Flair (APCM-CR01143.C1)
В наявності
від 1314 /міс
6 569 
6 999 

Корпус для ПК APNX Creator C1-R White (APCM-CR01243.21)
Корпус для ПК APNX Creator C1-R White (APCM-CR01243.21)
В наявності
від 1120 /міс
5 599 
5 999 

Корпус для ПК APNX Creator C1-R Midi-Tower без БЖ ATX/MicroATX/Mini-ITX ARGB White (APCM-CR01243.21)
Корпус для ПК APNX Creator C1-R Midi-Tower без БЖ ATX/MicroATX/Mini-ITX ARGB White (APCM-CR01243.21)
В наявності
від 1346 /міс
6 729 
7 318 

Корпус для ПК APNX Creator C1-R Midi-Tower без БЖ ATX/MicroATX/Mini-ITX ARGB Black (APCM-CR01243.11)
Корпус для ПК APNX Creator C1-R Midi-Tower без БЖ ATX/MicroATX/Mini-ITX ARGB Black (APCM-CR01243.11)
В наявності
від 1346 /міс
6 729 
7 318 

Корпус для ПК APNX Creator C1-R Midi-Tower без БЖ ATX/MicroATX/Mini-ITX ARGB Chroma Flair (APCM-CR01143.C1)
Корпус для ПК APNX Creator C1-R Midi-Tower без БЖ ATX/MicroATX/Mini-ITX ARGB Chroma Flair (APCM-CR01143.C1)
В наявності
від 1567 /міс
7 835 
8 573 

Корпус для ПК APNX Creator C1-R Chroma Flair (APCM-CR01143.C1)
Корпус для ПК APNX Creator C1-R Chroma Flair (APCM-CR01143.C1)
В наявності
від 657 /міс
6 569 
6 999 

Корпус APNX Creator C1-R ARGB Black (APCM-CR01243.11)
Корпус APNX Creator C1-R ARGB Black (APCM-CR01243.11)
Недоступний
від 1190 /міс
5 951 

Корпус APNX Creator C1-R White (APCM-CR01243.21)
Недоступний
від 1190 /міс
5 951 

Корпус APNX Creator C1-R Chroma Flair (APCM-CR01143.C1)
Недоступний
від 1396 /міс
6 979