Prom – найбільший маркетплейс України

BO22 Plus

Бездротові накладні навушники Borofone BO22 Plus Elegant BT чорні
Бездротові накладні навушники Borofone BO22 Plus Elegant BT чорні
Готово до відправки
713 ₴

Безпровідні накладні наушники Borofone BO22 Plus Elegant, Bluetooth 5.4, чип JL7006F4, 800mAh, до 90 годин, очікування 200 годин
Безпровідні накладні наушники Borofone BO22 Plus Elegant, Bluetooth 5.4, чип JL7006F4, 800mAh, до 90 годин, очікування 200 годин
Готово до відправки
671.04 ₴
699 ₴

Бездротові bluetooth навушники BIG Borofone BO22 Plus Elegant Навушники накладні з мікрофоном, чорні
Бездротові bluetooth навушники BIG Borofone BO22 Plus Elegant Навушники накладні з мікрофоном, чорні
Готово до відправки
787.80 ₴
1 313 ₴

Безпровідні накладні наушники Borofone BO22 Plus Elegant, Bluetooth 5.4, чип JL7006F4, 800mAh, до 90 годин, очікування 200 годин
Безпровідні накладні наушники Borofone BO22 Plus Elegant, Bluetooth 5.4, чип JL7006F4, 800mAh, до 90 годин, очікування 200 годин
Готово до відправки
671.04 ₴
699 ₴

Бездротові навушники Borofone BO22 Plus спортивні для телефону / смартфона (Space Gray)-ЛBР
Бездротові навушники Borofone BO22 Plus спортивні для телефону / смартфона (Space Gray)-ЛBР
Готово до відправки
690 ₴
932 ₴

Правий навушник Borofone BO22 Plus Elegant в зборі з акб, платою, динаміком та амбушурою (Оригінал з розбору) Space Gray
Правий навушник Borofone BO22 Plus Elegant в зборі з акб, платою, динаміком та амбушурою (Оригінал з розбору) Space Gray
Готово до відправки
219 ₴
250 ₴

Лівий навушник Borofone BO22 Plus Elegant в зборі з динаміком та амбушурою (Оригінал з розбору) Space Gray (Відновлений)
Лівий навушник Borofone BO22 Plus Elegant в зборі з динаміком та амбушурою (Оригінал з розбору) Space Gray (Відновлений)
Готово до відправки
219 ₴
250 ₴

Навушники BOROFONE BO22 Plus Elegant BT headphones Deep Space Gray, бездротові, акумулятор 800 mAh
Навушники BOROFONE BO22 Plus Elegant BT headphones Deep Space Gray, бездротові, акумулятор 800 mAh
Готово до відправки
5.0 
745 ₴

Навушники BOROFONE BO22 Plus Elegant 800 mAh Сірий космос
Навушники BOROFONE BO22 Plus Elegant 800 mAh Сірий космос
Готово до відправки
746 ₴

Наушники Borofone BO22 Plus Elegant Bluetooth 5.4 Черний
Наушники Borofone BO22 Plus Elegant Bluetooth 5.4 Черний
В наявності
539 ₴
600 ₴

Бездротові навушники Borofone BO22 Plus для довгих подорожей та роботи, Bluetooth 5.4, 90 годин музики
Бездротові навушники Borofone BO22 Plus для довгих подорожей та роботи, Bluetooth 5.4, 90 годин музики
В наявності
5.0 
726 ₴
907 ₴

Бездротові накладні навушники BOROFONE BO22 Plus Elegant BT headphones Sky Blue
Бездротові накладні навушники BOROFONE BO22 Plus Elegant BT headphones Sky Blue
В наявності
539 ₴

Навушники бездротові BOROFONE BO22 Plus, bluetooth 5.4
Навушники бездротові BOROFONE BO22 Plus, bluetooth 5.4
Готово до відправки
930.02 ₴
949 ₴

Bluetooth-навушники Borofone BO22 Plus Elegant- neo green
Bluetooth-навушники Borofone BO22 Plus Elegant- neo green
Готово до відправки
1 001 ₴

Bluetooth навушники Borofone BO22 Plus Elegant- red-pink
Bluetooth навушники Borofone BO22 Plus Elegant- red-pink
Готово до відправки
1 001 ₴

Бездротові bluetooth навушники BIG Borofone BO22 Plus Elegant Навушники накладні з мікрофоном, срібні
Бездротові bluetooth навушники BIG Borofone BO22 Plus Elegant Навушники накладні з мікрофоном, срібні
Готово до відправки
5.0 
507 ₴
1 014 ₴

Блютуз-навушники з гарним басом Borofone BO22 Plus Elegant повнорозмірні бездротові, навушники блютуз накладні
Блютуз-навушники з гарним басом Borofone BO22 Plus Elegant повнорозмірні бездротові, навушники блютуз накладні
Готово до відправки
504 ₴
1 008 ₴

Навушники бездротові BOROFONE BO22 Plus Bluetooth 5.4 повнорозмірні до 90 годин роботи AUX Type-C
Навушники бездротові BOROFONE BO22 Plus Bluetooth 5.4 повнорозмірні до 90 годин роботи AUX Type-C
В наявності
1 500 ₴
2 000 ₴

Бездротові навушники Borofone BO22 Plus для довгої музики до 90 годин та дзвінків без зайвих проводів та шумів
Бездротові навушники Borofone BO22 Plus для довгої музики до 90 годин та дзвінків без зайвих проводів та шумів
Готово до відправки
941 ₴
1 600 ₴

Навушники Borofone Elegant BT headphones BO22 Plus |BT5.4, AUX/TF, 90h|
Навушники Borofone Elegant BT headphones BO22 Plus |BT5.4, AUX/TF, 90h|
В наявності
675 ₴
749 ₴

Бездротові накладні навушники Borofone BO22 Plus Bluetooth 5.4 з картою пам'яті TF та AUX до 90год.
Бездротові накладні навушники Borofone BO22 Plus Bluetooth 5.4 з картою пам'яті TF та AUX до 90год.
Готово до відправки
639 ₴

Бездротові накладні навушники BOROFONE BO22 Plus Elegant BT headphones Green
Бездротові накладні навушники BOROFONE BO22 Plus Elegant BT headphones Green
В наявності
799 ₴

Бездротові накладні навушники BOROFONE BO22 Plus Elegant BT headphones Pink
Бездротові накладні навушники BOROFONE BO22 Plus Elegant BT headphones Pink
В наявності
799 ₴

Бездротові накладні навушники BOROFONE BO22 Plus Elegant BT headphones Sky Blue
Бездротові накладні навушники BOROFONE BO22 Plus Elegant BT headphones Sky Blue
В наявності
799 ₴

Накладні Bluetooth-навушники BOROFONE BO22 Plus Elegant до 90 год роботи, темно-сірі
Накладні Bluetooth-навушники BOROFONE BO22 Plus Elegant до 90 год роботи, темно-сірі
В наявності
672.71 ₴

Накладні бездротові навушники Borofone BO22 Plus Elegant
Накладні бездротові навушники Borofone BO22 Plus Elegant
В наявності
639 ₴

Бездротові навушники BO22 Plus Elegant Bluetooth, повнорозмірні 10746
Бездротові навушники BO22 Plus Elegant Bluetooth, повнорозмірні 10746
В наявності
726 ₴

Бездротові навушники Borofone BO22 Plus Elegant Deep Space Gray, Bluetooth 5.4, 90 годин роботи, AUX
Бездротові навушники Borofone BO22 Plus Elegant Deep Space Gray, Bluetooth 5.4, 90 годин роботи, AUX
Готово до відправки
604.50 ₴

Бездротові накладні навушники Borofone BO22 Plus Elegant, Bluetooth 5.4, AUX, TF-карта, сірого кольору Grey
Бездротові накладні навушники Borofone BO22 Plus Elegant, Bluetooth 5.4, AUX, TF-карта, сірого кольору Grey
Готово до відправки
828.75 ₴

Показано 1 - 29 товарів з 90+