B156xw04
Матриця B156XW04 V.8 15.6 1366x768 30pin 262K 45% NTSC 220 cd/m² для ноутбука
Готово до відправки
від 134 /міс
1 335
Матриця B156XW04 V.7 HW1A 15.6 1366x768 30pin 262K 45% NTSC 220 cd/m² для ноутбука
Готово до відправки
від 134 /міс
1 335
Матриця B156XW04 V.8 HW2A 15.6 1366x768 30pin 262K 45% NTSC 220 cd/m² для ноутбука
Матриця B156XW04 V.7 15.6 1366x768 30pin 262K 45% NTSC 220 cd/m² для ноутбука
Матриця B156XW04 V.7 HW0A 15.6 1366x768 30pin 262K 45% NTSC 220 cd/m² для ноутбука
15,6SLIM 40pin МАТРИЦЯ B156XW04 V.5 ПРОВЕРЕННА
від 164 /міс
100%
від 164 /міс
100%
Матриця, екран для ноутбука 15.6 B156XW04 V.6 Для Asus
100%
Матриця, екран для ноутбука 15.6 B156XW04 V.5 Для Asus
100%
Матриця, екран для ноутбука 15.6 B156XW04 V.6 Для Acer
100%
Матриця B156XW04 V.5 lp156whb-tla2 LTN156AT07 LP156WHB-TLC2
5.0
5.0
Матриця 15,6" B156XW04 V.7 (1366*768, 30pin, LED, SLIM) матова, роз'єм праворуч УЦІНКА
від 184 /міс
920
Матриця для ноутбука B156XW04 V.8
В наявності
від 132 /міс
Матриця для ноутбука B156XW04 V.7
В наявності
від 132 /міс
Матриця для ноутбука B156XW04 V.0
від 176 /міс
Матрица B156XW04.7, B156XW04.8 15.6" Slim eDP (1366*768, 30pin, ушки верх-низ), Матовая
від 149 /міс
від 128 /міс
Матрица B156XTN07.1, B156XW04.7, B156XW04.8 15.6" Slim eDP (1366*768, 30pin, ушки верх-низ), Матовая.
від 149 /міс
Матрица B156XW04.0, B156XW03 V.3 15.6" Slim (1366*768, 40pin, ушки верх-низ), Глянцевая. NEW Оригинал
від 171 /міс
Матрица B156XW03.2, B156XW03.1, B156XW04.6 15.6" Slim (1366*768, 40pin, ушки верх-низ), Глянцевая. NEW Оригинал