Asus a18-150p1a
Блок живлення для Asus 150W 20V 7.5A (6.0 мм*3.7 мм) A18-150P1A
Готово до відправки
5.0
від 150 /міс
1 499
150W Блок живлення для ASUS TUF FX505DU, FX505GT, FX705GT, FX705DU, Rog Strix GL531GT, GL731GT, A18-150P1A, ADP-150CH B, 20V 7.5A