APZ9-550m Simple в Україні
Трап ALCA PLAST з порогами для перфорованої решітки, поліпропілен, (APZ9-550M)
В наявності
від 2487 /міс
В наявності
від 4 505
Жолоб Alca Plast APZ10-550M Simple
Готово до відправки
5.0
Готово до відправки
Душовий канал AlcaPlast APZ9-750m Simple DN 40, L=750 мм (APZ9-750m)
Дренажний трап 550 мм. з перфорованою решіткою з неіржавкої сталі Alcaplast APZ9-550M (Чехія)
Душовий канал AlcaPlast APZ9-950m Simple DN 40, L=950 мм (APZ9-950m)