Adlx65cdge2a
Зарядний пристрій Lenovo 20V 3.25 65W adlx65clge2a, adlx65cdge2a, adlx65clgc2a, adlx65ccge2a, sa10m42740
Готово до відправки
4.9
від 120 /міс
598.50
Блок живлення для ноутбука Lenovo 20V 3.25A (4.0x1.7mm) 65W ADLX65CDGE2A, ADLX65CDGR2A, ADLX65CDGA2A
Готово до відправки
5.0
від 114 /міс
568.10
Блок живлення Lenovo 20V 3.25A 4.0x1.7мм 65W ADLX65CCGE2A, ADLX65CDGE2A / IdeaPad 330-15ikb, L340-15iwl, 310-15ISK
5.0
від 114 /міс
Блок питания ADLX65CDGE2A Lenovo 20V 3.25A 65W 4.0*1.7 Boxy Original PRC (ADLX65CLGC2A)
В наявності
від 111 /міс
96%
Оригінальний блок живлення для ноутбука LENOVO 20 V 3.25 A 65 W 4.0*1.7 мм Квадратний ADLX65CDGE2A з вилкою
922
Оригінальний блок живлення для ноутбука LENOVO 20V, 3.25A, 65W, 4.0*1.7mm, Квадратний, Black (ADLX65CDGE2A) (з вилкою!)