Acer sadp 65kb
Зарядний пристрій 19V 3.42A 65W (5.5*1.7 мм) для ноутбука Acer SADP-65KB D
В наявності
від 100 /міс
499
В наявності
від 246 /міс
493
Блок питания SADP-65KB Acer 19V 3.42A 65W 5.5*1.7 Original PRC (A11-065N1A)
від 496 /міс
992
96%
Блок питания SADP-65KB D Acer 19V 3.42A 65W 5.5*1.7 Original PRC (A11-065N1A)
від 496 /міс
992
96%
Блок живлення зарядний пристрій до ноутбука Acer sadp-65kb d 19v 3.42a 65w 5.5x1.7мм оригінал