Acer sadp 65kb d
Зарядний пристрій 19V 3.42A 65W (5.5*1.7 мм) для ноутбука Acer SADP-65KB D
В наявності
від 100 /міс
499
Блок питания SADP-65KB D Acer 19V 3.42A 65W 5.5*1.7 Original PRC (A11-065N1A)
В наявності
від 496 /міс
992
96%
Блок живлення зарядний пристрій до ноутбука Acer sadp-65kb d 19v 3.42a 65w 5.5x1.7мм оригінал
Готово до відправки
від 135 /міс
270
Зарядний пристрій до ноутбуку Acer SADP-65KB (блок живлення)
від 246 /міс
493
Блок питания SADP-65KB Acer 19V 3.42A 65W 5.5*1.7 Original PRC (A11-065N1A)
від 496 /міс
992
96%
Блок живлення для Asus A7C, A7D, A7F, A7G, A7J, A7M, A7S, A7U, A7V 19V 3.42A 65 W 5.5*2.5 (SADP-65KB B)
від 209 /міс
418
96%
Блок живлення для Asus D450M 19 V 3.42 A 65 W 5.5*2.5 (SADP-65KB B)
від 209 /міс
418
96%
Блок живлення для Asus D550, D550C, D550CA, D550M, D550MA, D550MAV 19 V 3.42 A 65 W 5.5*2.5 (SADP-65KB B)
96%
Блок живлення для Asus A4000D, A4000L 19V 3.42A 65W 5.5*2.5 (SADP-65KB B)
96%
Блок живлення для Asus A550C, A550CA, A550D, A550LA, A550VC 19V 3.42A 65W 5.5*2.5 (SADP-65KB B)
96%
Блок живлення для Asus D552LAV D552LD D552C D552WE 19V 3.42A 65W 5.5*2.5 (SADP-65KB B)
96%
Блок живлення для Asus R510D R510DP 19V 3.42A 65W 5.5*2.5 (SADP-65KB B)
96%
Блок живлення для Acer 19V 3.42A 65W (5.5*1.7) (без кабелю)
від 203 /міс
406
835
Блок живлення для Acer 19V 3.42A 65W (5.5*1.7) Square
від 302 /міс
604
Блок живлення для Acer 19V 3.42A 65W (5.5*1.7) New shape (без кабелю)