Українська версія

Ми працюємо над тим, щоб Prom.ua було зручно користуватися звичною мовою.

Це тривалий і складний процес, тож сподіваємося на ваше розуміння.

 • 1
  Інтерфейс сайту компанії українською

  У продавців уже є можливість обрати мову свого сайту.

  Як обрати мову сайту? Як обрати мову сайту?

  Щоб зробити свій cайт україномовним, треба:

 • 2
  Кабінет компанії українською
  Можливість обрати мову інтерфейсу кабінету компанії, включно з усіма налаштуваннями, назвами розділів, підказками і довідкою. Мова інтерфейсу кабінету не впливає на мову сайту компанії.Український інтерфейс доступний лише у новому кабінеті компанії. Для активації нового кабінету, напишіть лист з ID своєї компанії на cms@prom.ua
 • 3
  Інтерфейс порталу українською
  Можливість перейти на повноцінну україномовну версію порталу для покупців: меню, пошук, фільтри, характеристики. Назви товарів та їх супровідний контент залишаться тією мовою, якою їх публікують компанії-продавці.
 • 4 У розробці
  Двомовний контент
  Широкі можливості для компаній завантажувати контент двома мовами для тих самих товарів: додавати дві версії одної позиції, щоб охопити більшу аудиторію покупців.
В нашому каталозі
735 484
компаній
88 810 428
товарів
Відгуки клієнтів
Prom.ua замечательный портал для развития бизнеса .Все удобно и легко. Отдельное спасибо нашему менеджеру Дмитрию Бондаренко за его отличную работу, отзывчивость, помощь в любых вопросах. Огромное спасибо всей команде Anika13 !!!
mail
Ми розвиваємося, щоб ліпше допомагати українським компаніям — продавати свої товари, а покупцям — їх знаходити.
Ви можете вплинути на наш розвиток, надсилаючи свої пропозиції щодо української версії Prom.ua за спеціальною адресою mova@prom.ua

Угода користувача

Сайт Prom.ua (далі – «Портал») надає послуги на умовах, описаних в цьому документі. Угода може бути змінена без попереднього повідомлення. Поточна версія користувацької угоди доступна за адресою https://prom.ua/ua/terms-of-use. Моментом укладення цієї користувацької угоди вважається момент будь-якої взаємодії користувача (продавця), покупця (будь-який користувач всесвітньої мережі Інтернет, який має бажання придбати товари/послуги на Порталі) з Порталом. Цим користувачі та покупці підтверджують свою згоду з усіма умовами цієї користувацької угоди.

Опис послуг

Портал надає послуги, що дозволяють користувачам реєструватись і створювати на Порталі облікові записи.

Після реєстрації на Порталі користувач отримує доступ до розділу Порталу «Особистий кабінет», в якому він може опублікувати інформацію про представленну ним компанію: контактну інформацію; інформацію про товари та послуги, що пропонуються компанією; іншу інформацію про компанію.

Після реєстрації будь-який користувач може зареєструвати доменне ім'я піддомен.prom.ua, на якому буде розміщена інформація, опублікована користувачем в розділі «Особистий кабінет».

Вартість послуг

Реєстрація та створення на Порталі облікового запису, реєстрація доменного імені піддомен.prom.ua, доступ до розділу Порталу «Особистий кабінет» здійснюється безкоштовно.

Додаткові послуги надаються за плату, розмір якої встановлюється Адміністрацією Порталу на умовах, які опубліковані в розділі «Замовлення платних послуг».

Обов'язки користувача

При реєстрації користувач повинен надати правдиву, точну та повну інформацію про себе з питань, запропонованих в формі реєстрації та в формах в розділі Порталу «Особистий кабінет», і підтримувати цю інформацію в актуальному стані.

У разі надання недостовірної інформації, Адміністрація Порталу має право призупинити або скасувати реєстрацію користувача та припинити надання послуг.

Користувач зобов'язується не використовувати самостійно або із залученням третіх осіб можливості Порталу в цілях, які можуть бути кваліфіковані як порушення прав третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності, недобросовісна конкуренція, інше порушення чинного законодавства України.

Користувач не має права здійснювати дії, які впливають на нормальну роботу Порталу та є його недобросовісним використанням.

Обмеження на вміст

Публікація інформації на Порталі повинна відбуватись в повній відповідності з Правилами розміщення інформації на сайті Prom.ua .

Адміністрація Порталу не здійснює обов'язкову перевірку інформації, яка розміщується користувачами на Порталі.

Адміністрація Порталу не несе відповідальності за помилки, неточності, упущення, які були допущені при реєстрації або розміщенні інформації, а також будь-які матеріальні або нематеріальні збитки, що виникли в зв'язку з цим.

Адміністрація Порталу не несе відповідальності за використання (як правомірне, так і неправомірне) третіми особами інформації, розміщеної на Порталі, включаючи їх відтворення і поширення, здійснені як в рамках Порталу, так і іншими можливими способами.

Вся розміщена користувачами на Порталі інформація вважається власністю розмістивших її користувачів до тих пір, поки не буде підстав вважати інакше. Користувачі Порталу не отримують ніяких прав на використання інформації, розміщеної іншими користувачами, і несуть повну відповідальність перед власником інформації за ЇЇ неправомірне використання.

Добросовісна робота з покупцями на Порталі

Всі користувачі (продавці) Порталу зобов'язані добросовісно виконувати своі зобов'язання перед покупцями, зокрема користувачі Порталу зобов'язуються:

 • своєчасно, але не пізніше ніж протягом 3-х календарних днів, обробляти відповідні замовлення та звернення покупців щодо товарів/послуг користувача, інформація про які розміщена на Порталі;
 • своєчасно інформувати покупців про неможливість поставки відповідного товару/надання послуги в узгоджені сторонами терміни з обов'язковим зазначенням причин та уточненням термінів виконання своїх зобов'язань перед покупцем;
 • своєчасно розглядати і давати мотивовану відповідь на отримані від покупців скарги, претензії та пропозиції, пов'язані з діяльністю користувача на Порталу;
 • виконувати вимоги Закону України «Про захист прав споживачів» щодо прав покупців (споживачів) при придбанні ними товарів/послуг на Порталі. Зокрема користувачі Порталу зобов'язані на вимогу покупця протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів, не рахуючи дня покупки, обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив покупця за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням, за умови що товар не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ про покупку даного товару. Якщо на момент обміну аналогічного товару, який би задовольняв вимоги покупця, немає в продажу, покупець має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад сплачені грошові кошти за товар, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Не підлягають обміну (поверненню) наступні товари: продовольчі товари, лікарські засоби, предмети сангігієни, парфюмерно-косметичні вироби, зубні щітки, гребні, гребінці і щітки масажні, білизна натільна, товари в аерозольній упаковці, друковані видання (перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) на підставах, зазначених вище, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172 Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" - http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF ;
 • надавати покупцям документ, який підтверджує купівлю товару/послуги. Таким документом може бути електронний документ, квитанція, товарний або касовий чек, квиток, талон або інший документ. Документ повинен в обов'язковому порядку містити інформацію про порядок обміну (повернення) товару, найменування продавця, порядок розгляду претензій, гарантійні умови.

У разі порушення користувачем Порталу вищевикладених правил добросовісної роботи з покупцями, Адміністрація Порталу залишає за собою право обмежити пріоритет показу інформації про товари/послуги користувача на Порталі, обмежити доступ до інформації про товари/послуги користувача на Порталі до моменту усунення користувачем порушень або скасувати реєстрацію користувача та припинити надання послуг, оскільки своїми діями Користувач завдає шкоди діловій репутації Порталу.

Обмеження відповідальності

Послуги на Порталі надаються «як є». Адміністрація Порталу не гарантує збереження профілю користувача, доменного імені піддомен.prom.ua користувача і розміщеної користувачем на Порталі інформації.

Користувачам платних пакетів послуг Адміністрація Порталу гарантує періодичне збереження (резервування) інформації, розміщеної користувачем на Порталі. Адміністрація Порталу докладає всіх зусиль для збереження інформації, розміщеної користувачами платних пакетів, але не гарантує її збереження в разі настання форс-мажорних обставин.

Адміністрація Порталу не здійснює перевірку розміщеної інформації та не несе відповідальності за відповідність інформації чинному законодавству України.

Користувачі та покупці розуміють і повністю погоджуються з тим, що:

 • Адміністрація Порталу не гарантує відсутності помилок і збоїв, в тому числі щодо роботи програмного забезпечення. Адміністрація Порталу докладе всіх зусиль для усунення будь-яких збоїв і помилок, в разі їх виникнення, в максимально короткі терміни;
 • Адміністрація Порталу не гарантує, що послуги будуть відповідати вимогам користувача і надаватись безперервно і безпомилково;
 • Адміністрація Порталу не гарантує, що якість товарів та послуг, придбаних за допомогою Порталу, буде відповідати очікуванням та/або вимогам покупця;
 • Адміністрація Порталу не гарантує, що товари, послуги або інформація, замовлені за допомогою Порталу, будуть надані користувачем Порталу відповідно до очікувань покупця;
 • Завантаження будь-якої інформації або матеріалів з Порталу здійснюється на свій страх і ризик. Користувачі всесвітньої мережі Інтернет повністю відповідальні за втрату інформації або шкоду, завдану їх комп'ютеру внаслідок скачування інформації з Порталу;

При оформленні замовлення на товари та послуги за допомогою Порталу, Адміністрація Порталу рекомендує звернути увагу на наявність у користувача статусу «перевірена компанія», наявність повної адреси та інших контактних даних (телефонів, e-mail, skype).

Адміністрація Порталу залишає за собою право видаляти або блокувати доступ до інформації, розміщеної користувачами платних пакетів без попередження, в разі:

 • отримання обов'язкових до виконання рішень компетентних державних органів України;
 • вимог правовласника авторських або суміжних прав, про припинення порушень його прав користувачем на Порталі;
 • іншого порушення прав або законних інтересів інших користувачів Порталу, юридичних та фізичних осіб за їх мотивованим зверненням;
 • виявлення інформації, яка заборонена до розміщення на Порталі відповідно до даної угоди та Правилами розміщення інформації на сайті Prom.ua .

Адміністрація Порталу має право заблокувати доступ до розміщеної користувачами безкоштовних пакетів послуг інформації на Порталі на власний розсуд, надавши користувачу відповідне обґрунтування.

Адміністрація Порталу має право видалити або передати іншому користувачу доменне ім'я на Порталі, закріплене за користувачем бекоштовного пакету послуг, якщо дане ім'я не використовується протягом 6 і більше календарних місяців (немає відвідувань, немає логінів в «Особистий кабінет») поспіль.

Додаткові платні послуги

Додаткові платні послуги надаються на умовах оферти на надання послуг.

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності Порталу описана на сторінці https://prom.ua/ua/privacy-policy.

Політика конфіденційності
1. Загальні положення

1.1. Ця Політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання та розкриття персональних даних користувача. Персональні дані користувача отримує ТОВ «УАПРОМ» (ідентифікаційний код 36507036), якому належить сайт Prom.ua, від користувачів сайту при реєстрації Компанії на сайті Prom.ua, а також під час використання сайту Prom.ua. Персональні дані користувача заповнюються Користувачем

1.2. Для того щоб провести реєстрацію на сайті Prom.ua та використовувати сайт Prom.ua (в тому числі, розміщувати на ньому інформацію, створювати на ньому власний сайт з адресою http://компанія.prom.ua, особистий кабінет та іншим чином використовувати Сайт), Користувач повинен уважно ознайомитись з Даною Політикою конфіденційності та висловити свою повну згоду з її умовами шляхом натискання кнопки «Зареєструватись» на сайті Prom.ua в розділі «додати компанію».

1.3. Користувач не має права використовувати сайт Prom.ua, якщо він не згоден з умовами Цієї Політики конфіденційності, або якщо він не досяг встановленого законом віку, коли він має право укладати угоди з Prom.ua, або не є уповноваженою особою компанії.

1.4. Реєструючи Компанію на сайті Prom.ua, та вносячи персональні дані та/або надаючи ці дані іншим шляхом, та/або здійснюючи будь-які дії в рамках сайту Prom.ua та/або використовуючи будь-яку частину Сайту, Користувач дає свою однозначну згоду з умовами Цієї політики конфіденційності. Користувач надає ТОВ «УАПРОМ» право отримувати, зберігати, обробляти, використовувати та розкривати персональні дані користувача на умовах Цієї Політики конфіденційності.

1.5. Ця Політика конфіденційності не регулює та ТОВ «УАПРОМ» не несе відповідальності за отримання, зберігання, обробку, використання та розкриття персональних даних користувача третім особам, що не перебувають у власності або під управлінням ТОВ «УАПРОМ», та фізичними особами, які не є працівниками ТОВ «УАПРОМ », навіть якщо Користувач одержав доступ до сайтів, товарів або послуг цих осіб за допомогою Сайту Prom.ua або розсилки.

1.6. Користувач визнає, що в разі недбалого ставлення Користувачем до безпеки та захисту його персональних даних та даних авторизації треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису й персональних та інших даних користувача. ТОВ «УАПРОМ» не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.

1.7. Достатнім повідомленням Користувача про включення його персональних даних до бази даних «Клієнти ТОВ« УАПРОМ» буде лист-повідомлення, надіслане на електронну пошту користувача, зазначену при реєстрації.

2. Які особисті дані можуть збиратись

Ми збираємо особисту інформацію, а саме: ім'я, прізвище, по батькові, уповноваженої особи компанії, назва компанії, реквізити компанії, контактні телефони, адресу електронної пошти, адресу розташування компанії. Також ми можемо збирати іншу інформацію:

 • Файли Cookies для того, щоб визначити браузер користувача та надати залежні від цього сервіси, наприклад, зберігання даних в кошику між відівдуваннями;
 • IP-адреса користувача, для того щоб показати рекламу та вести журнал активності Користувача;
 • інформацію про помилки роботи ресурсу, ініційовані Користувачем;
 • поведінка користувача на сайті;
 • Вся інформація збирається нами «як є» та не змінюється в процесі збору даних.
3. Як інформація про Вас буде використовуватись компанією. Ціль використання.

Ми можемо використовувати Ваше ім'я, прізвище, по батькові, адресу електронної пошти, пароль для ідентифікації вас як користувача Prom.ua. Ми можемо відображати ім'я, прізвище, по батькові, назву компанії, реквізити компанії, контактні телефони, адресу електронної пошти, адресу розташування компанії на сторінках Prom.ua, поштову адресу для відправки кореспонденції.

Ми можемо використовувати вашу контактну інформацію в поштових розсилках, а саме повідомляти вас про нові можливості, акції та інші новини Prom.ua. Користувач завжди може відмовитись від проведення розсилки за його контактною інформацією у відповідному розділі особистого кабінету.

Інформація про Вас, в тому числі персональні дані, використовуються з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, податкових та відносин у сфері бухгалтерського обліку, виконання договірних зобов'язань з надання послуг. А також для ідентифікації клієнта як користувача сайту, з метою надання та пропозиції, послуг, обробки платежів, створення та реалізації бонусних програм, відправки комерційних пропозицій та інформації поштою, електронною поштою, пропозиції нових послуг, передачі будь-якої інформації, відмінної від предмета договору, проведення розрахункових операцій, надання звітності, ведення бухгалтерського та управлінського обліку, поліпшення якості надання послуг, надання сервісів сайту, розміщення інформації про клієнта на сайті власника бази персональних даних, створення та підтримка персональної сторінки клієнта на сайті власника.

В окремих випадках, з метою демонстрації ефективності роботи Порталу та підвищення іміджу Порталу, ми можемо розкривати статистику роботи вашого сайту, не розкриваючи при цьому персональні дані та інформацію, яка є комерційною таємницею.

4. Умови надання доступу до бази даних

Ми не передаємо персональні дані третім особам, за винятком випадків передбачених нижче. Користувач, погоджуючись з Даною Політикою Конфіденційності, надає право ТОВ «УАПРОМ» розкривати свої персональні дані третім сторонам, які надають ТОВ «УАПРОМ» послуги, зокрема, але не виключно, обробляють платежі, доставляють посилки. Треті сторони можуть використовувати призначену для користувача інформацію тільки в разі, якщо вони надають послуги ТОВ «УАПРОМ» та тільки ту інформацію, яка необхідна для надання послуги.

Також розкриття персональних даних проводиться при замовленні Користувачем товарів/послуг на Prom.ua постачальнику таких товарів/послуг, але тільки в обсязі, який необхідний для ідентифікації Користувача та його замовлення.

Також розкриття персональних даних без згоди Користувача або уповноваженої ним особи допускається у випадках, визначених законом, та лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини, зокрема, але не виключно:

 • за обґрунтованими запитами державних органів, що мають право витребувати та отримувати такі дані;
 • в тому, випадку якщо, на думку ТОВ «УАПРОМ», Користувач порушує умови цієї Угоди та/або інших договорів та угод між ТОВ «УАПРОМ» та Користувачем.
5. Як змінити/видалити цю інформацію або відмовитись від підписки

Користувачі в будь-який момент часу можуть змінити/видалити особисту інформацію або відмовитись від розписки, для цього достатньо скористатись Особистим кабінетом. Робота деяких можливостей Prom.ua, для яких необхідна наявність інформації про користувача, може бути припинена з моменту зміни/видалення інформації.

Персональні дані Користувача зберігаються до моменту їх видалення Користувачем.

Достатнім сповіщенням Користувача про видалення чи іншу обробку персональних даних буде лист (інформація), спрямований на електронну пошту, вказану Користувачем.

6. Контактна адреса для бізнесу в разі виникнення питань

У разі виникнення питань, побажань, скарг щодо інформації, яку ви надаєте, будь ласка, звертайтесь за контактною адресою: support@prom.ua, Харківське шосе, 201/203, корпус 2-А, літера Ф, Київ, Україна, 02121, ТОВ «УАПРОМ».

Користувачу за письмовим запитом та за умови пред'явлення документа, що встановлює його особу та повноваження, може бути надана інформація про порядок отримання інформації про місцезнаходження бази даних.

7. Захист інформації, що збирається

Ми вживаємо всі розумні запобіжні заходи для захисту конфіденційності даних. Всі дані, які ми збираємо, зберігаються на одному або декількох захищених серверах баз даних та не можуть бути доступні за межами нашої корпоративної мережі. Тільки ті співробітники ТОВ «УАПРОМ», яким необхідно виконувати робочі функції, для яких потрібен доступ до особистої інформації користувачів, мають доступ до інформації про користувачів. Всі співробітники, що мають доступ до інформації про користувачів, підписали угоду про нерозголошення інформації про користувачів третім сторонам.

8. Зміни в політиці конфіденційності.

Ми можемо змінити умови політики конфіденційності. В такому випадку ми замінимо версію документа на сторінці «Політика конфіденційності». Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як ТОВ «УАПРОМ» на Prom.ua захищає інформацію про користувачів.

ТОВ «УАПРОМ» не несе відповідальності за шкоду або збитки, яких зазнав Користувач або треті особи в результаті помилкового розуміння або нерозуміння умов Цієї Політики конфіденційності, інструкцій або вказівок про порядок використання Сайту, щодо порядку розміщення даних та інших технічних питань.

9. ДОДАТКОВІ УМОВИ.

У разі, якщо будь-яке положення Політики конфіденційності, включаючи будь-яку пропозицію, пункт або їх частину, визнається таким, що суперечить закону, або недійсним, це не вплине на інші положення, які не суперечать закону, вони залишаються в повній силі та є дійсними, а будь-яке недійсне положення, або положення, яке не може бути виконано, без подальших дій Сторін, вважається зміненим, виправленим в тій мірі, в якій це необхідно для забезпечення його дійсності та можливості виконання.

Користувач має права, передбачені Законом України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року №2297-VI.

Ця Політика конфіденційності поширюється на Користувача з моменту, коли під час використання сайту Prom.ua він при передачі своїх Персональних даних погодився з умовами цієї Політики конфіденційності, та діє до тих пір, поки на сайті Prom.ua зберігається будь-яка інформація про користувача, в тому числі й персональні дані.