Відстеження замовлення
prom
На жаль, цей товар недоступний. Переглянь товари від інших продавців
Праймер бітумний Техноніколь готовий № 01 - фото 1 - id-p966228593
Характеристики та опис

Праймер бітумний Техноніколь готовий № 01 Відро 20 л (16 кг)

Застосовується для підготовки (грунтування) ізольованих поверхонь (бетонна плита, цементно-піщана стяжка тощо) перед укладанням наплавлюваних і самоклеючих покрівельних і гідроізоляційних матеріалів.

До складу праймера Техноніколь №01 входять бітуми, температура розм'якшення яких перевищує 80°С і органічні розчинники. Цей праймер повністю готовий до нанесення, він не містить неоднорідностей і сторонніх включень, таким чином, Ви економите час, кошти і гарантуєте високий якісний результат гідроізоляції після його нанесення. Плюс, цей праймер досить швидко вбирається і висихає, що дозволяє виконувати гідроізоляційні роботи досить швидко, без затримок і зволікань. Застосовуючи мастика Техноніколь №01, Ви можете бути впевнені, що гідроізоляція поверхонь буде надійною і довговічною.

 

Праймер бітумний ТЕХНОНІКОЛЬ № 01 являє собою розчин нафтових бітумів у спеціально підібраних органічних розчинниках. Володіє високою проникаючою здатністю і малим часом висихання.

Витрата праймера

Стандартним витратою для праймера бітумного при нанесенні в один шар вважається – 250-350 г/м2.

Витрата одного відра (16 кг) - 49 - 68 м2

Витрата в першу чергу залежить від поверхні, на яку праймер наносять. Міцні, гладкі, монолітні поверхні мають на увазі мінімальний витрата праймера. Пористі, шорсткі, пухкі поверхні зажадають більшої витрати, а можливо, і нанесення в 2 шари.

Залежно від типу праймера і поверхні, допускається розведення бітумного праймера розчинниками - бензином, або уайт - спіритом. При розведенні слід виходити з типу поверхні (її міцності, пористості, шорсткості і т.п.), а також слідувати інструкції на етикетці.

Галузь застосування праймера

Галузь застосування бітумного праймера є грунтування поверхонь перед нанесенням або наплавленням на них різних бітумних гідроізоляційних матеріалів. Це затребуване при влаштуванні гідроізоляції фундаментів, міжповерхових перекриттів, підлог з бетону, шлакоблоку, цегли, стяжок. Також, однією з областей застосування являетсянаплавляемая покрівля, де праймером покривають поверхні для поліпшення адгезії і якості самої основи перед наплавленням або приклеюванням рулонних матеріалів.

Застосування праймера

Безпосередньо перед нанесенням праймер бітумний слід перемішати, при необхідності розбавити розчинником (уайт-спіритом, бензином). Далі праймер наносять на поверхню за допомогою капронової кисті або щітки. Також, можна використовувати валик. На великих площах допускається розлив праймера, а потім його розрівнювання по поверхні гумовою шваброю. Крім того, на вертикальні поверхні можливе нанесення праймера шляхом розпилення з пульверизатора. Стандартний термін висихання при температурі + 20 ° С становить 12 годин.

Основні фізико-механічні характеристики:

Найменування показника

Значення

Зовнішній вигляд

Однорідна маса чорного кольору

Масова частка нелетких речовин, %

45 - 55

Умовна в'язкість, с 

15 - 40

Міцність зчеплення з оброблюваною поверхнею, балл

Час висихання нанесеного шару при 20 ° С, год, не менше

12-18

Розчинник

Толуол, сольвент, Уайт-спірит

Витрата на 1 кв.м. в залежності від шорсткості і адгезії поверхні.

От 0,250 кг. до 0,350 кг.

Транспортні параметри

Маса нетто, кг

16

Обсяг, л

20

Кількість відер в палеті, шт

36

Розмір поллета, мм

1000 х 1200

Вага поллета, кг

656


Характеристики:

Виробник: Техноніколь

Тип матеріалу: Праймер бітумній (ґрунтування)

Серія: Праймер бітумній № 01

Основа: Бітумна

Галузь Застосування: Підготовка (ґрунтування) ізольованіх поверхонь перед Укладання наплавлюваніх и самоклеючих покрівельних и гідроізоляційніх матеріалів.

Праймер бітумний Техноніколь готовий № 01

Недоступний
897.17