Prom.ua
Вибране
Графік
Контакти
Оплата та доставка
Умови повернення та гарантії
 • Ремонт газових котлів в Києві - фото 1
 • Ремонт газових котлів в Києві - фото 2
 • Ремонт газових котлів в Києві - фото 3
 • Ремонт газових котлів в Києві - фото 4
Характеристики та опис
  • Вибір надаваних послуг
   Чистка, Ремонт, Обслуживание
  • Вид опалення
   Водяное отопление
  • Опалювальне обладнання
   Газовые котлы, Твердотопливные котлы, Газовые колонки

Ремонт газових котлів в Києві дому

 

Ваш котел видає дивні звуки?

  Котел не вмикається?

Ви помітили, що він тріснув або підтікає?

Не чекайте, поки ситуація стане ще гірше і замість ремонту знадобиться заміна котла. Ми Вам допоможемо! Ви можете розраховувати на фахівців компанії «Гарант-Майстер»! Наші майстри прийдуть, оцінять проблему з вашим котлом і скажуть вам точно, які саме послуги з ремонту вам потрібні.

 

Ремонт газових котлів в Києві. Загальні проблеми

  Газові котли є досить надійними і довговічними предметами техніки. Тим не менш, це не означає, що ви не будете стикатися з проблемами взагалі на протязі всього терміну служби вашого котла. Якщо у вас виникли які-небудь з перерахованих нижче проблем, то краще зателефонувати в компанію по ремонту газових котлів в Києві, як можна швидше.

 

1.      Котел не розпалюється:

Здавалося б, дріб'язкова проблема. Але, на жаль, джерело проблеми виявити не так просто, так як ця поломка може бути викликана багатьма різними речами. Повітряні замки можуть бути зламані, термостат може бути встановлений неправильно (або не працювати належним чином) або котел може мати зламаний насос.

2.      Котел робить гучні звуки:

Хоча люди часто думають, що котли просто шумні машини, ви повинні знати (як власник котла), що це не відповідає дійсності. Гучний стукіт або деренчання може означати, що є накопичення твердих відкладень води у вашому котлі - якщо вода в котлі шукає вихід через менші проходи, то це викличе гучні звуки.

3.      Запальник котла продовжує гаснути:

Запальник вашого котла не повинен постійно гаснути. Якщо це відбувається у вашому будинку, ваш котел може страждати від зламаного термоелемента або повітряного ущільнення.

4.      Витік у газовому котлі:

Якщо ви помітили біля котла невеликий басейн з водою, потрібно терміново викликати фахівців.

Гірка правда в тому, що ремонт газових котлів в Києві іноді неможливо уникнути. Тим не менш, належне технічне обслуговування котла є хорошим способом для того, щоб звести до мінімуму кількість ремонтів вашого приладу.

Ви повинні регулярно перевіряти ваш котел протягом року і робити все можливе, щоб тримати його в чистоті. Найголовніше - ви повинні планувати регулярні комплексні перевірки технічного стану котла протягом зими і літа.

Ми виконуємо ремонт та обслуговування газових котлів в Києві всіх марок і моделей: Alpha (Альфа), Aton (Атон), Baxi (Бахи), Beretta (Беретта) , Bosch (Бош), Buderus (Будерас), Dakon (Дейкон), Demrad (Демрад), Electrolux (Електролюкс), Ferroli (Ферроли), HeatLine (Хитлайн), Hotpoint (Хотпоинт), Ariston (Арістон), Junkers (Янкерс), Kolvi (Колві), Kospel (Коспел), Mora (Мора), Nobel (Нобель), Nova (Нова), NovaTec (Новатек), Protherm (Протерм), Sensei (Сенсей, Termal (Термал), Vaillant (Ваилент), Westen (Вестен), Wolf (Вольф).

 

ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИХІДНИХ

 

НАШІ ТЕЛЕФОНИ

КИЇВСТАР

(096) 009-98-86

МТС

(066) 406-36-02

ЛАЙФ

(063) 291-94-45

 

 

 

 

 

 

 

ремонт котлов в киеве, ремонт газовых котлов в киеве, ремонт газовых котлов в киеве  на дому, мастер по ремонту газовых котлов киев, ремонт газових котлів київ, ремонт газових котлів київ на дому, ремонт колонок київ

Відгуки про продавця

Ремонт газових котлів в Києві

від  250  грн.
Послуга
Продавець
Prom рекомендує
Мега-скидки
Вы просматривали
Ваше избранное