Увійди та отримуй вигідні умови доставки
Пром-оплата
prom
К сожалению, этот товар недоступен. Просмотрите товары от других продавцов
Схожі товари
Праймер бітумний ТЕХНОНІКОЛЬ №01 концентрат 20л (18кг) - фото 1 - id-p884318851
Характеристики та опис
  • Виробник
  • Країна виробник
   Україна
  • Тип використання
   Для зовнішніх робіт

Праймер бітумний Техноніколь №01 концентрат 20 кг

 

Праймер бітумний Техноніколь № 01 концентрат являє собою розчин нафтових бітумів у спеціально підібраних органічних розчинниках. Володіє високою проникаючою здатністю і малим часом висихання. Економічний.

Праймер застосовується для підготовки (грунтування) ізольованих поверхонь (бетонна плита, цементно-піщана стяжка тощо) перед укладанням наплавлюваних і самоклеючих покрівельних і гідроізоляційних матеріалів.

Витрата праймера становить 0,25-0,35 л/м2.

Застосування.

Концентрований праймер перед початком робіт необхідно розбавити розчинником. Допускається використання гасу, бензину, уайт-спіриту. Розведення праймера здійснюється у співвідношенні по масі 1:1 1:1,5. Виробництво робіт здійснюється згідно загального «Керівництва по проектуванню і пристрою покрівель з битумнополимерных наплавляються матеріалів Корпорації Техноніколь», відповідно до «Керівництва щодо гідроізоляції підземних споруд Корпорації Техноніколь».

Діапазон температур застосування від -20°С до +40°С. При температурі нижче +5°С витримувати в теплому приміщенні не менше 24 годин. Час висихання праймера при стандартних умовах не більше 12 год.

Не застосовувати поблизу джерел відкритого вогню. Роботи проводити в добре провітрюваних приміщеннях. Уникати попадання на шкіру і в очі.

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від -20°С до +30°С. Гарантійний термін зберігання – 18 місяців.

 

Праймер бітумний ТЕХНОНІКОЛЬ №01 концентрат 20л (18кг)

Недоступний
1 400 грн
mask
Наскільки вам
зручно на промі?