Prom.ua
Вибране
Графік
Контакти
Оплата та доставка
Умови повернення та гарантії
Характеристики та опис
 • Основні
  • Виробник
  • Живлення
   Сеть 220В
  • Максимальна глибина стругання
   2 мм
Всі характеристики

Для того, щоб отримати якісне вироби з дерева потрібно перед тим як щось майструвати обробити заготовку для видалення різних нерівностей і дефектів. Раніше для цього використовували ручні рубанки, за рахунок чого робота була дуже складною і тривалою, особливо якщо доводилося обробляти великі площі. На сьогоднішній день у продажу у величезній кількості існують електричні рубанки, які справляються з подібною роботою в кілька разів швидше і при цьому економлять сили й час.

Якщо Ви подумуєте про придбання такого інструменту хотілося б Вас ближче ознайомити з моделлю Smart SEP-3001, яка володіє прекрасними технічними характеристиками, високою надійністю і довговічністю. Цей рубанок має дуже просту конструкцію і невибагливий в обслуговуванні. Даний інструмент дозволяє обробляти навіть самі щільні породи деревини за рахунок потужного високоефективного двигуна і високої швидкості обертання барабана.

Основні переваги:

- дана модель має сучасний ергономічний дизайн

- наявність регулювання глибини стругання дозволить отримати високу якість і точність в роботі

- міцний корпус даної моделі і застосування тільки кращих матеріалів і комплектуючих

- оснащений захистом від випадкового запуску для більшої безпеки

 

Комплектація:

- рубанок Smart SEP-3001

- докладне керівництво користувача

- картонна коробка для транспортування та зберігання

- гарантійний талон на якісне обслуговування

 

Комплектація товару може бути змінена, будь ласка, перед покупкою обов'язково уточніть у виробника.

 

Для правильної експлуатації і щоб уникнути травм та пошкодження інструменту, будь ласка, уважно ознайомтеся з інструкцією. Не залишайте Ваш інструмент в місцях з підвищеною вологістю і завжди тримайте в чистоті! Під час роботи одягайте захисні окуляри.

Купити електричний рубанок Ви можете у всіх областях України, Києві, Харкові , просто зайшовши на наш сайт, зателефонувавши за вказаними телефонами або зробивши замовлення через корзину.

Менеджери нашого інтернет-магазину зв'яжуться з Вами протягом 10 хвилин з моменту замовлення, а також завжди нададуть Вам потрібну консультацію і допомогу у виборі товару. Наш сервіс і обслуговування завжди залишаються на високому рівні і Ви не залишитеся байдужими до нас. Також Ви завжди зможете залишити свій відгук про магазин і товар, а також подивитися інші.

Асортимент товару інтернет – магазину Купуй.сом.иа безперервно поповнюється новими товарами і Ви зможете придбати будь-який Вас цікавить інструмент за низькими цінами.

Відгуки про продавця

Рубанок Smart SEP-3001

670  грн.
Немає в наявності
Prom рекомендує
Мега-скидки
Вы просматривали
Ваше избранное