






| Виробник | Micro |
|---|---|
| Вага | 2.75 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 91 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Зелений |
| Габариті, см | 17 x 60 x 27 |
|---|---|
| Конструкція | світлові ефекти |
| Матеріал коліс | Полиуретан |