








| Виробник | Blumfeldt |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність номінальна | 13 кВт |
| Види газового палива | Зріджений |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Вага | 41 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Висота | 655 мм |
|---|---|
| Ширина | 895 мм |
| Глибина | 510 мм |
З декоративним газовим вогнищем Blumfeldt Anafi ви можете створити чудовий романтичний вогонь у своєму саду, одночасно встановивши практичний садовий стіл . Рустикальний дизайн з оздобленням під камінь захоплює, а ідеально інтегрована кришка вогнища робить цей ексклюзивний обігрівач для патіо універсальним: одним простим рухом він перетворюється на великий стіл або полицю. Зняття точно підігнаної кришки відкриває вогнище , де тепле полум'я пронизує природне вулканічне каміння.
Чиста романтика та чудове тепло: сталевий пальник у центрі газового вогнища, заповненого лавовими породами, забезпечує потужну теплову потужність до 40 000 BTU (13 кВт). Це дозволяє вам повною мірою насолоджуватися навіть прохолодними вечорами в саду чи на терасі, відчуваючи справді природне тепло. Газовий обігрівач Anafi від Blumfeldt може працювати на бутані або пропані. Ми рекомендуємо стандартний газовий балон вагою від 4,5 до 15 кг, який можна розмістити поруч і легко підключити до вогнища за допомогою довгого шланга з регулятором тиску . Бічне керування забезпечує зручне регулювання, а електронне запалювання та автоматичне вимкнення забезпечують додаткову безпеку.
Високопродуктивний газовий камін для романтики та природного тепла у відкритих оазисах: газовий камін Blumfeldt Anafi поєднує сільську красу з комфортною функціональністю.
Головні особливості:Характеристики:
Обсяг поставки:
Розміри та технічні характеристики::