Увійди та отримуй вигідні умови доставки
Відстеження замовлення
prom
На жаль, цей товар недоступний. Переглянь товари від інших продавців
Паробр'єрна плівка Майстерфоїл С - фото 1 - id-p252772691
Характеристики та опис
 • Основні атрибути
  • Ширина
   1.5 мм
  • Країна виробник
   Китай
  • Виробник
  • Колір
   Сірий
  • Довжина
   50 мм

Паробар'єр утеплена дах являє собою багатошарову конструкцію, у якій кожен окремий шар відіграє свою незамінну роль. Застосовуючи систему пароізоляції, замовник може бути впевнений у надійності, комфортності й економності свого житла впродовж усього періоду його експлуатації.

 Система професійної пароізоляції містить плівки, що перешкоджають конвективному та дифузійному проникненню в утеплювач вологи з внутрішніх приміщень, а також системні аксесуари для герметичного з'єднання плівок між собою та їх приєднання до будівельним елементам.

 Пароізоляційні мембрани не тільки знижують енергоспоживання будівель у холодну пору року, але й неабияк зменшують витрати на кондиціювання будівель улітку.

 Паронепроникна захисна армована плівка, призначена для утворення захисного шару з внутрішньої сторони теплоізоляції підкровильного простору скатних і плоских покрівель, а також для утворення паронепроникного шару з внутрішньої сторони теплоізоляції у випадках внутрішнього утеплення зовнішніх стін об'єкта. Плівка може використовуватися як для вентильованих, так і невентильованих конструкцій у скатних або плоских покрівлях.

Паробр'єрна плівка Майстерфоїл С

Недоступний
340 ₴/упаковка

У нас купують