Увійди та отримуй вигідні умови доставки
Відстеження замовлення
prom
На жаль, цей товар недоступний. Переглянь товари від інших продавців
Циліндри мінералові фольговані 25-40 мм - фото 1 - id-p232866695
Характеристики та опис
 • Основні
  • Вид основної сировини
   Неорганічне
  • Щільність
   80 кг/м3
  • Матеріал ізоляції
   Мінеральна вата
  • Екологічна безпека матеріалу
   Безпечний
  • Клас матеріалу по теплопровідності
   Низька

Циліндр базальтовий — це циліндр теплоізоляційний на основі базальтових порід.

Циліндри випускаються як кашованими алюмінієвою фольгою, так і без неї. Простирадло в установленні завдяки розрізу, призначене для теплової ізоляції парових, високо температурних і теплоенергетичних трубопроводів і систем опалення з температурою тепло носія до +650.

Переваги — це збереження герметичних форм під час вібрації й нагрівання, хімічна та біологічна стійкість. Клас горючести НГ(не горюч). Власне виробництво. Виготовлення практично на будь-які діаметри труб і товщини.

Фольга на циліндрі всередині приміщення виконує функції пари ізоляційного та декоративного шару. Зберігання до встановлення: у сухому приміщенні.

Для захисту циліндрів базальтових під час використання трубопроводу на відкритому повітрі додатково захист від атмосферних опадів і птахів застосовують склопластик або металевий кожух. Вони надають фізичну жорсткість і захист від води. Можливість неодноразового монтажу/демонтажу, важлива у разі аварійного ремонту трубопроводу.

Переваги циліндрів із базальтової вати:

Низька теплопровідність

Коефіцієнт теплопровідності мінераловатних циліндрів лежить у межах 0,037 Вт/м*К). Ефективність теплоізолювальних властивостей зумовлена передусім великим вмістом повітря, що міститься між волокнами базальтової вати, що становить основу циліндрів. А також хаотичною орієнтацією цих волокон, що сприяє розсіюванню тепла всередині утеплювача і, як наслідок, запобіганню його відведенню назовні.

Негорючий

Циліндри з базальтової вати, як і всі інші мінералові утеплювачі, належать до негорючий матеріал (клас пального НГ). Вони не сприяють виникненню й поширенню вогню. Можуть бути використані в тих місцях, де є підвищені вимоги до пожежної безпеки.

Екологічна безпека

У процесі всього періоду експлуатації за дотримання температурного режиму мінералові циліндри не виділяють в атмосферу шкідливих речовин. Цей тип утеплювачів допустимо застосовувати як зовні, так і всередині житлових приміщень.

Гідрофобність Постійний контакт із рідиною не рекомендований мінераловатним циліндрам, але наявність спеціальних гідрофобізувальних добавок у складі сполучного допускає короткочасні контакти з водою без великого погіршення якості теплоізоляції. На відміну від будь-яких матів, як мінералових, так і базальтових, які не допускають прямого впливу вологи.

Триваліший термін експлуатації

Будь-які мінералові або базальтові мати з часом обвисають, хоч як міцно вони будуть закріплені. Навіть у міцному сталевому кожусі вони поступово злежуються під власною вагою. Водночас неабияк погіршуються теплоізоляційні властивості, збільшуються тепловтрати. Щільна структура базальтових циліндрів не тільки гарантовано не втрачає своїх якостей упродовж усього періоду експлуатації, але навіть допускає повторне використання утеплювача після демонтажу!

Швидкість і зручність монтажу

Мабуть, одна з головних переваг цього типу теплоізоляції трубопроводів. Не секрет, що велика частина бюджету з облаштування теплоізоляції трубопроводів займає оплата робочого часу монтажників. Зручність і простота монтажу мінераловатних циліндрів дає змогу в рази скоротити ці витрати. За час, який бригада з 4 монтажників витратить на замотування 10 метрів труб матами з мінеральної вати, 2 монтажники за певної вправності покриють циліндрами 50 і більше метрів труб! Тому, якщо ми говоримо про вартість 1 погонного метра теплоізоляції, то циліндри обходяться дорожче від традиційних мінераліватних утеплювачів. Але якщо ми говоримо про загальну вартість облаштування теплоізоляції, що містить вартість робіт — утеплення мінеральними циліндрами виходить не дорожчим за використання мінеральних і базальтових матів із тією ж метою. За збереження всіх інших переваг!

Циліндри мінералові фольговані 25-40 мм

Недоступний
79.58 ₴/пог.м

У нас купують