//////
Код: PS-105

Комплексне оснащення кав'ярні, кондитерської

В наличии
 • :flag-ua: Украинское
 • Нова Пошта
8100 UAH от 8 100 грн.
Заказать расчет
Написать

Продавец из:

г. Киев
График работы
+380 показать номер
Достижения продавца
1 год
на портале
Быстрое
обслуживание
Способы оплаты
Карта Приватбанка
Способы доставки
Доставка курьером, Нова пошта
Характеристики
Основные атрибуты
Страна производитель Украина
Описание

Комплект автоматизації "mini shop"

Підходить для автоматизації кіосків, невеликих магазинів, фаст-фудів, кав'ярень.

Набір обладнання і програмне забезпечення для автоматизації торговельної точки з однією касою, на базі Вашого вже існуючого комп'ютера або ноутбука з операційною системою Windows (новий або б / у).

Комплект забезпечить роботу однієї каси і включає бюджетні, але перевірене надійне обладнання, а також просте програмне забезпечення з базовим функціоналом, яке дасть можливість вести кількісний облік товару на одному складі за ціни продажу, основних операцій продажу, дисконт.

В комплект входить : 

Портативний термопринтер чеків UNS-TP 51.02

Компактний розмір, лінійна точкова термопечать, швидкість друку до 60 мм / с, ширина паперу 58 мм., Інтерфейс підключення USB, друк тексту, графіки, штрих-кодів, сумісний з різними операційними системами.
Детально про товар

 
Лінійний сканер штрихкодів Argox AS-8050 USB

Лазерний односмуговий тип зчитування, дальність сканування 150 мм, стійкість до механічних пошкоджень і падінь з висоти 1,5 м, ергономічний дизайн, підключення USB, вага 120 р, довжина кабелю 1,5 м., Підставка в комплекті. Детально про товар

 

Програма SHFRONT- ФРОНТ-ОФІС КАСИРА

Автоматизація операцій продажу товарів по штрихкоду, накопичення даних про продажі, підтримка численних пристроїв, обмін даними через інтернет, вбудовані звіти, створення акцій, знижок, дисконтний клуб.
Детально про товар

Наші технічні фахівці розробляють функціональну модель системи обліку з підбором всіх продуктів, проводять установку і настройку апаратного і програмного забезпечення, управлінських робочих місць, займаються забезпеченням місць касирів, поетапно навчають управлінський персонал, контролюють виконання завдань, навчають персонал роботі з касовим програмним забезпеченням на тестових робочих місцях.

Заключним етапом проводиться інвентаризація, офіційний запуск об'єкта, підведення підсумків роботи. Додатково надається місяць безкоштовного віддаленого супроводу після запуску магазину.

80% положительных из 5 отзывов
Актуальность цены 0%
Актуальность наличия 0%
Актуальность описания 0%
Выполнение заказа в срок 0%
 • 2
  Плохо
  Покупатель
  Наявність товару вказана невірно
  • Цена неактуальна
  • Наличие неактуально
  • Заказ выполнен невовремя
  • Описание неактуально
  Комментарий продавца:
  Не уследили, товар действительно уже не в наличии, поэтому цена не актуальна и не отправили вовремя. Спасибо, будем стараться)
 • 5
  Отлично
  Покупатель
  Колектив Меморіального музею-садиби В.І. Немировича-Данченка та М.О. Корфа висловлює слова щирої подяки компанії POS-Service за допомогу у виборі та установці інформаційного кіоску. Дякуємо за якісно і швидко виконане замовлення і надані консультації з приводу товару. Отримали величезне задоволення від співпраці з Вами. Консультантка надавала вичерпну інформацію та постійно інформувала про перебіг виконання нашого замовлення. Дякуємо. Рекомендуємо до співпраці.
  • Цена актуальна
  • Наличие актуально
  • Заказ выполнен вовремя
  • Описание актуально