Войди и получай выгодные условия доставки
Бесплатная доставка на точки выдачи Rozetka
prom
К сожалению, этот товар недоступен. Просмотрите товары от других продавцов
Похожие товары
Таблетки Merial Previcox Меріал Превікокс S 57 мг нестероїдні протизапальні препарат для собак 1 шт - фото 1 - id-p790104063
Характеристики и описание
  • Основные атрибуты
    • Производитель

Таблетки Merial Previcox Меріал Превікокс нестероїдні протизапальні препарат для собак 

Merial Previcox Меріал Превікокс - високоселективний нестероїдний протизапальний препарат для собак з унікальним діючою речовиною фірококсіб.

Переваги:

  • Фірококсіб є селективним інгібітором циклооксигенази-2 (ЦОГ-2), що дозволяє препарату ефективно послаблювати симптоми запалення і болю.
  • Має знеболюючу, протизапальну та жарознижувальну дію.
  • Препарат безпечний при довгостроковому застосуванні. Швидкодіючий, протягом 15 хвилин після введення першої дози.
  • Потужне купірування болю 24 години на добу без «провалу» в знеболюванні.
  • Призводить до поліпшення, помітного для власників собак.
  • Забезпечує глобальний контроль перебігу остеоартриту з максимальним ступенем задоволеності ветеринарних лікарів і власників собак.
  • Володіє привабливим ароматом і смаком, тому охоче поїдаються собаками, в разі відмови від препарату його згодовують з кормом.

Показання до застосування:

Превікокс призначають собакам як протизапальний, анальгезирующего і жарознижуючий засіб при лікуванні остеоартрозу, а також при стоматологічних, ортопедичних операціях та операціях на м'яких тканинах.

Протипоказання

Протипоказанням для застосування є підвищена чутливість тварини до компонентів препарату (в тому числі - в анамнезі) .Превікокс не слід застосовувати одночасно з іншими нестероїдними протизапальними засобами і глюко кортикостероїдами.

Забороняється застосовувати препарат вагітним і лактуючим самкам, цуценятам до 10-тижневого віку і собакам з масою менше 3 кг, а також тваринам з шлунково-кишковими кровотечами, захворюваннями крові, при геморагічному синдромі та тяжкій формі ниркової і печінкової недостатності.

Превікокс застосовують собакам індивідуально перорально один раз на добу в дозі 5 мг фірококсіба на 1 кг маси тварини, з розрахунку:

Вага тварини (кг)

Кількість таблеток на 1 прийом

Превікокс 57 мг

Превікокс 227 мг

3 – 5,5

0,5

5,6 – 10

1

10,1 – 15

1,5

15,1 – 22

0,5

22,1 – 45

1

45,1 – 68

1,5

68,1 – 90

2

Тривалість курсу лікування при остеоартрозах залежить від стану тварини і визначається лікуючим ветеринарним лікарем. Застосування препарату більше 90 днів слід проводити під регулярним контролем ветеринарного лікаря.

Для полегшення післяопераційних болів препарат застосовують за 2 години до початку операції, а потім по необхідності 1 раз в день, протягом 3 діб.

Передозування і побічні дії:

При передозуванні препарату у тварини може спостерігатися надмірне слиновиділення, розлад шлунково-кишкового тракту, пригнічений состояніе.Побочних явищ і ускладнень у тварин при застосуванні Превікокс таблеток відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. У деяких тварин після застосування препарату може виникати подразнення слизової шлунка, блювота і діарея, які зникають мимовільно і зазвичай не вимагають додаткового медичного втручання. Якщо зазначені симптоми не зникають, в фекаліях з'являється кров, знижується маса тварини, або у тварини виявилися алергічні реакції, застосування препарату слід припинити і звернутися до лікуючого ветеринарного лікаря.

Побічних явищ і ускладнень у тварин при застосуванні Превікокс таблеток відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. У деяких тварин після застосування препарату може виникати подразнення слизової шлунка, блювота і діарея, які зникають мимовільно і зазвичай не вимагають додаткового медичного втручання. Якщо зазначені симптоми не зникають, в фекаліях з'являється кров, знижується маса тварини, або у тварини виявилися алергічні реакції, застосування препарату слід припинити і звернутися до лікуючого ветеринарного лікаря.

Особливості:

Особливостей дії при першому застосуванні препарату і при його скасування не виявлено.

При пропуску чергової дози препарату його застосування необхідно відновити в передбаченої дозуванні і по тій же схемі.

Превікокс не призначений для застосування продуктивним тваринам.

 

Таблетки Merial Previcox Меріал Превікокс S 57 мг нестероїдні протизапальні препарат для собак 1 шт

Недоступен
44 
mask
Насколько вам
удобно на проме?