//////

Миликоли ( колистину сульфат) р-р ор. 5л (только по предоплате)

Под заказ, 3 дня
 • Нова Пошта
1500 UAH 1 500 грн.
Чат с продавцом
Кредит от наших финансовых партнеров.   Детальнее
Добавить в избранное

Продавец из:

г. Винница
График работы
+380 показать номер
Достижения продавца
7 лет
на портале
Быстрое
обслуживание
Способы оплаты
Наложенный платеж, Предоплата на карту Приватбанка
Способы доставки
Нова Пошта
Характеристики
Основные атрибуты
Страна производитель Франция
Производитель Qalian
Объем 5000 мл
Описание
Полное описание

Міліколі

" Міліколі " ( колістіна сульфат ) - поліпептидний антибіотик , який належить до класу поліміксинів , у формі розчину для орального застосування .
Лікарський засіб в 1 мл в якості діючої речовини містить 2 млн. МО , колістіна сульфату , а в якості допоміжних речовин - 0,01 мл бензилового спирту і воду очищену - до 1 мл .

Фармакологічні властивості
Колістіна сульфат - антибіотик з групи поліміксинів , має бактеріостатичну , а у великих концентраціях  бактерицидну дію відносно грамнегативних бактерій.
Препарат слабо всмоктується в шлунково - кишковому тракті і не має шкідливого впливу на слизову оболонку , в силу чого створюється високий рівень антибіотика в кишечнику , що дає відмінні результати при лікуванні кишкових захворювань , викликаних грамнегативними бактеріями. Колістін має бактерицидну вплив проти штамів бактерій , чутливих до порушення їх цитоплазматичної мембрани , призводить до модифікації клітинної проникності і потім витоку внутрішньоклітинних матеріалів. Має бактерицидний ефект проти широкого спектру грамнегативних організмів , таких як Escherichia coli , Enterobacter spp . , Pasteurella spp . , Bordetella spp . , Salmonella spp . , Klebsiella spp . , Pseudomonas spp .

Показання до застосування
" Міліколі " застосовують для профілактики і лікування бактеріальних захворювань шлунково - кишкового тракту , що викликаються грамнегативними мікроорганізмами у свиней , птиці , телят і ягнят.

ДОЗУВАННЯ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
" Міліколі " застосовують з питною водою або молоком телятам і поросятам протягом 3-5 днів у дозі 0,5 мл/10 кг маси живіт -ного , що відповідає 100 000 МО / кг маси тварини. Сільськогосподарській птиці лікарський засіб застосовують з питною водою протягом 3-5 днів у дозі 0,375 мл/10 кг маси птиці , що відповідає 75 000 МО / кг маси птиці .

ПРОТИПОКАЗАННЯ
Не застосовувати тваринам , чутливим до колістіна , а також тваринам із захворюванням нирок.

ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ
М'ясо - не раннє , ніж через 48 годин після останнього застосований- ня препарату ; птах - не раніше , ніж через 24 години. М'ясо тварин , вимушено забитих до закінчення зазначеного терміну , може бути використане для годування хутрових звірів .

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ
Термін придатності : 2 роки при дотриманні правил зберігання та тран- спортіровкі (сухе темне місце , температура від 5 до 25 ° С).

Отзывы о товаре
Об этом товаре пока что нет отзывов.
Вы можете оставить первый отзыв.
Отзывы о компании ZooVetAgro
93% положительных из 219 отзывов
Актуальность цены 98%
Актуальность наличия 97%
Актуальность описания 98%
Выполнение заказа в срок 97%
 • 5
  Отлично
  Наталья
  Сделка подтверждена Prom.ua
  • Цена актуальна
  • Наличие актуально
  • Заказ выполнен вовремя
  • Описание актуально
 • 4
  Хорошо
  Оксана
  • Цена актуальна
  • Наличие актуально
  • Заказ выполнен вовремя
  • Описание актуально