//////
Код: РТ - 5003

Тактильная плитка согласно ДСТУ ISO 23599:2017

В наличии
 • :flag-ua: Украинское
 • Новая почта
150 UAH 150 грн.
Написать

Продавец из:

г. Львов
График работы
+380 показать номер
Достижения продавца
2 года
на портале
Быстрое
обслуживание
Способы оплаты
Безналичный расчет
Способы доставки
Нова пошта, Доставка "Самовывоз"
Характеристики
Основные
Производитель ПТКФ "Сальдо"
Страна производитель Украина
Материал изделия Бетон
Способ изготовления Вибролитье
Цвет Желтый
Длина 500.0 (мм)
Ширина 500.0 (мм)
Высота 60.0 (мм)
Состояние Новое
Показать все
Описание
Плитка тактильная,арт. РТ - 5003, обеспечивает безопасное передвижение маломобильных груп населения, в часности слепых людей по улицам и в помещениях. Слепой человек, ступая на тактильную плитку, получает сигнал об изменении структуры поверхности тротуара или напольного покрытия, соответственно ориентируется в пространстве, Плитка с полосками дает сигнал о направлении движения, плитка с точками сигнализирует о том, что приближается не безопасная зона ( пешеходный переход, подземный переход, светофор и другие препятствия). Тактильную плитку можно монтировать как на улицах так и в помещения (аэропорты, вокзалы, станции метрополитену, крупные торговые центры и другие). Изготовлена согласно европейских стандартов ДСТУ ISO 23599:2017 (ISO 23599:2012 , IDT).
Отзывы о компании ПТКФ "Сальдо"
100% положительных из 5 отзывов
Актуальность цены 0%
Актуальность наличия 0%
Актуальность описания 0%
Выполнение заказа в срок 0%
 • Проблема решена
  1
  Очень плохо
  Сергей
  Спочатку не реагували взагалі на замовлення, тоді попросили скинути оплату на картку, потім попросили реквізити підприємства для рахунку на оплату, хоча я купував (намагався купити) як фізична особа. А потім взагалі написали, що я не розуміюся на тактильній плитці і моє замовлення вони виконати не можуть. Може така страшна плитка, може її взагалі немає, може бояться порівняння її з іншою, але ж я і так сказав що на зразо..Якби була хороша, то вислали би.
  Комментарий: Сергей
  Доброго вечора! Я сподіваюсь, що порозуміння ми вже досягли, але зважаючи на вашу відповідь, змушений прокоментувати. 1. Я телефоном чесно підтвердив, що беру на зразок. За зразок готовий був заплатити. Я не шифрувався, не замовляв на когось іншого або в інше місто, щоб ввести вас в оману стосовно своїх намірів. В цьому жодних негативних і підступних дій я не вбачаю. 2. Негативну оцінку я поставив лише тоді, коли марно кілька днів намагався отримати від вас замовлення, дочекатися картку для перерахунку грошей. Врешті решт отримав відповідь, що я замовляю не те, що мені потрібно і ви висилати нічого не будете. От саме ці дії викликали в мене обурення, саме після цього була публікація відгуку. 3. Після розмови з вашим директором, ми домовились, що зразки для мене вишлють і навіть без оплати. Проблема була вичерпана, я скасував негативний відгук. Тепер повстає питання, у чому з мого боку нечесна конкуренція, непорядна поведінка і т.д.? Мав я право замовити зразки і їх вивчити? Так, безперечно. Мав місце факт відмови у виконанні замовлення? Мав. В цьому, як раз, я вже можу дорікати, а не ви. Все викладене мною у відгуку відповідало дійсності на той момент. Скасував я свій негативний відгук? Так, скасував. Знову не можу собі дорікнути у непорядності відносно вас. Ваші фантазії щодо мого невгамовного незапокоїння залишаю на вашій совісті. На відміну від абсолютно адекватної поведінки вашого директора, працівники спочатку перелякались можливих наслідків від потрапляння вашої продукції до конкурентів, відмовились відправляти і понаписували дурниць мені на пошту, тепер продовжують писати і знову дурниці про невгамовне незапокоїння. Ви дійсно вважаєте, що саме так досягається взаємопорозуміння?
  Комментарий продавца:
  Шановний Сергій Дмитрович,дану скаргу розглядаємо як нечесну боротьбу з конкурентом, а саме з нами. Ми розуміємо,що Ви занепокоєні появою потужного конкурента і вітчизняного виробника тактильних елементів , адже ми виготовляємо свою продукцію згідно ДСТУ ISO 23599:2017.В цей же час, Ви продаєте подібну продукцію виробництва Росії, частина якої не відповідає стандартам України і це Ви як член Комітету забезпечення доступності, зі стажем 15 років, напевно знаєте. Ми постійно розширюємо асортимент своєї продукції, дбаємо про якість і цим заслужили довіру своїх клієнтів,які звертаються до нас неодноразово. Пропонуємо Вам вгамувати своє занепокоєння, та чесно і порядно поводити себе на ринку даної продукції . Сподіваємось на порозуміння та бажаємо успіхів.
 • Проблема решена
  1
  Очень плохо
  Сергей
  Сделка подтверждена Prom.ua
  Уявляєте, ви заходите до булочної, просите продати вам пару періжечків, а вам кажуть, що вони крупні спеціалісти з дієтичного харчування, а ваше замовлення не відповідає їх уявленню про таке і періжечки не продають. Така ж дурня відбулася із замовленням зразків тактильної плитки у цього продавця. Я отримав ось таку відповідь через 3 дні намагання отримати то замовлення з наложеним платежем, то картку для оплати за їхньою ж вимогою сплатити на картку. "Доброго дня! Ми працюємо по безготівковому рахунку.Згідно державно-будівельних норм тактильні елементи доступності повинні надавати особам з порушенням зору достатню інформацію,що сприяє самостійній орієнтації в просторі.Є чіткі вимоги щодо встановлення тактильних елементів доступності.В даному замовленні не передбачено достатньо інформації для орієнтування осіб із порушенням зору.". Шановні, я працюю в комітеті доступності міста Харкова вже понад 15 років. Це ви дійсно мене будете вчити як використовувати тактильну плитку? Правда? А може її просто немає у вас в наявності і ви голову морочите? Чи може якість така, що сором взяв висилати? Скаргу на вашу компанию направляю до адміністрації майданчику. Якщо ситуація з замовленням не буде вирішена, публікую відгуки в соціальній мережі і всіма доступними способами щоб попередити вашіх потенційних покупців про можливі шахрайські дії.
  • Цена неактуальна
  • Наличие неактуально
  • Заказ выполнен невовремя
  • Описание неактуально