////

Послуги снігоприбирального трактора навантажувача

500 UAH от 500 грн./услуга
Заказать услугу
Добавить в избранное

Продавец из:

г. Киев
График работы
+380 показать номер
Достижения продавца
10 лет
на портале
Быстрое
обслуживание
Качество услуги
Нет оценок
Выполнение в срок
Среднее время ответа
1 час 3 минуты
Способы оплаты
Безналичный расчет, Наличными
Характеристики
Основные
Уборка территорий и фасадов Очистка паркинга от льда и снега Очистка тротуаров от льда и снега Уборка снега с территории
Тип чистки Удаление верхнего шара загрязнений
Особенности услуги Уборка територий Уборка и вывоз снега Уход за растениями
Описание

Наличные безналичные расчеты
(044)233-22-90, 232-70-31
Моб.: 063-340-48-30, 096-364-79-66

Оренда снігоприбиральних машин ― трактори, навантажувачі, самоскиди

Пропонує Вам послуги з чищення, прибирання і вивезення снігу з вашої території

  
Вам треба тільки подзвонити нам і замовити наші послуги ― а далі ми усі зробимо за Вас !

Сніг ми зберемо в купи і складуватимемо на территори якщо це дозволяє ділянка, якщо місце мало сніг ми вивеземо на спеціальні полігони чи сніго-звалища. В процесі прибирання, складування або вивезення снігу дотримуємося усіх встановлених ач норми.

У зимовий час, в час період щедрих снігопадів перед багатьма підприємствами встає питання про те, як прибрати снігові маси, підприємства, що завалили усю територію, і під'їзні шляхи до нього. Прибирання снігу вручну із залученням двірників допоможе розв'язати цю проблему, але якщо снігу випало дуже багато, то ручне прибирання навряд чи допоможе в цій ситуації. В цьому випадку єдиним виходом буде механізоване прибирання снігу. У зв'язку з тим, що зазвичай територія підприємства має ділянки території з важкодоступним під'їздом, для її очищення краще всього використати навантажувачі для снігу. Найбільш оптимальним варіантом буде використання трактора навантажувача САТ- 434, JCB ― 3cx, і самоскида вантажопідйомністю 15, 20, 25, 30 тонн.

Послуги снігоприбирального трактора навантажувача використовується як бульдозера для очищення снігу з відкритих площ. За рахунок своїх габаритів трактор навантажувач піднімає вантажі не великої маси до 1-тонн, і може перевозити їх на невеликі відстані в ковші. Прямо при виробництві робіт по прибиранню снігу трактор навантажувач здійснює прибирання і вантаження снігу в самоскиди.
Трактор навантажувач переміщає і вантажить шматки, брили замерзлого снігу, льоду, зрушує сніг в купи і вали на газонах і тротуарах. Прибирання снігу трактором навантажувачем з навантажувальним ковшом об'ємом 1.1 куб.м. дозволяє економно і швидко завантажувати сніг в самоскиди

Завдяки сучасним технологіям прибирання снігу на вулицях міст здійснюється з використанням ефективної снігоприбиральної техніки. Застосування трактора навантажувача для чищення снігу дозволяє механізувати майже усі етапи робіт.

Послуги трактора навантажувача буде ідеальним варіантом для прибирання снігу у магазинів, маркетiв. За допомогою навантажувача легко можна прибрати сніг, як перед магазином, так і від самої будівлі. Але, відкидати сніг від стін будівель все одно припаде вручну, оскільки, яким би маневреним не був навантажувач, повністю прибрати сніг від стін він не зможе. Замовити послуги з очищення снігу від магазинів їх власники можуть в компаніях, що спеціалізуються на наданні подібних послуг

Якщо сніги на території вашого підприємства не дуже багато і замовляти послуги з його вивезення недоцільно, то в даному випадку краще всього замовити фронтальний навантажувач і зрушити сніг у вали по периметру території, а вивезення здійснити тільки після того, як снігу накопичиться багато.

Залежно від типу і моделі навантажувача норми прибирання снігу трактором навантажувачем розрізняються. В основному такі норми залежать від ковша навантажувача ― чим більше ковша, тим більше норми. Точніше про норми прибирання снігу на той або інший навантажувач можна дізнатися в компанії, де ви замовлятимете послуги з прибирання снігу або братимете навантажувач в оренду.

Ціни на послуги з прибирання снігу трактора навантажувача або самоскида залежать від декількох чинників (віддаленість об'єкту, об'єми і терміни замовлення). У Києві і Київській області ціни на механізоване прибирання снігу орієнтовно складають від 2000 гривен за послугу.

Точну ціну визначать фахівці компанії при укладенні договору

Для того, щоб розрахувати зразкову вартість послуг з прибирання снігу навантажувачем, вам необхідно з'ясувати інформацію про те, скільки снігу за годину можна прибрати фронтальним навантажувачем, приблизно підрахувати об'єм снігу, який треба прибрати на вашій території і, знаючи розцінки, ви отримаєте шуканий результат. Якщо ж ціни вимірюються в крб./кв.м., то завдання стає ще простіше. Множите площу території на тариф і отримуєте вартість.

100% положительных из 8 отзывов
Актуальность цены 100%
Актуальность наличия 100%
Актуальность описания 100%
Выполнение заказа в срок 100%
 • 5
  Отлично
  Покупатель
  Замовляли встановлення опори, зробили роботи гарно та швидко, замовили ще встановлення паркану, роботою задоволенні, компанію АТП-УКТ рекомендую до співпраці, не пагана робота та нормальні ціни.
  • Цена актуальна
  • Наличие актуально
  • Заказ выполнен вовремя
  • Описание актуально
  Комментарий продавца:
  Дякую Вам за відгук !
 • 5
  Отлично
  Покупатель
  Заказывали технику для уборки снега на Окружной, за зиму не подвели не разу, рекомендую!
  • Цена актуальна
  • Наличие актуально
  • Заказ выполнен вовремя
  • Описание актуально