Монтаж систем опалення, вoдопостачання та канализации в ЖИТOМИPе - Интернет-магазин "Комфорт Сервис" - все для отопления в Житомире

Монтаж систем опалення, вoдопостачання та канализации в ЖИТOМИPе

100 UAH от 100 грн.
Заказать услугу
Перезвоните мне
Пример: +38 039 1234567
+380 показать номер
Добавить в избранное
Достижения продавца
6 лет
на портале
Быстрое
обслуживание
Качество услуги
Выполнение в срок
Среднее время ответа
1 час
Способы оплаты
Наличными при самовывозе, Безналичный расчет
Характеристики
Основные
Выбор оказываемых услуг Монтаж, Чистка
Вид отопления Инфракрасное отопление, Динамическое отопление, Огневоздушное отопление, Паровое отопление, Воздушное отопление
Отопительное оборудование Конвекторы встраиваемые в пол, Конвекторы напольные и настенные, Радиаторы отопления, Каминные топки, Обогреватели, Бойлеры
Описание

    

Компанія успішно працює на ринку інсталяції інженерних систем із 2010 року. Закріплені багаторічним досвідом ключові компетенції в управлінні проектами, використанні сучасних матеріалів, впровадженні новітніх технологій монтажу, налагодженні та сервісу інженерних систем забезпечують присутність компанії в усіх значимих  проектах . Наявність власного виробничого ресурсу, надає впевненість компанії в реалізації проектів та гнучкості за будь-яких  ситуацій. 

Високий рівень складності та стислі терміни реалізації проектів, на яких працює наша компанія, вимагають постійного самовдосконалення, вибору новітніх технологій та сучасних засобів виробництва.

Використання сучасних програмних комплексів  для планування, оцінки, обліку, управління фінансовими, матеріальними та виробничими ресурсами дає змогу виконувати об’єкти якісно та обумовлені терміни.

Ми розуміємо можливі ризики і рівень відповідальності за результати своєї роботи, і саме тому свою діяльність здійснюємо за постійного контролю дотримання високого рівня якості, вимог сучасних стандартів, та задоволеності клієнта, на кожному етапі виконання.

 

Отзывы об услуге
Об этой услуге пока что нет отзывов.
Вы можете оставить первый отзыв.
86% положительных из 217 отзывов
Актуальность цены 86%
Актуальность наличия 90%
Актуальность описания 90%
Выполнение заказа в срок 81%
 • 5
  Отлично
  Сделка подтверждена Prom.ua
  Замовляв смазку HUSKEY™ LVI-50 PTFE- відправили HUSKEY™ LUBE-O-SEAL. подивився в мережі вони практично ідентичні тільки різниця в оборотах якщо змащувати підшипники, але мені потрібно тільки для сантехніки тому Все супер (дуже швидко відправили) Рекомендую !!!
  • Заказ выполнен вовремя
  • Цена актуальна
  • Наличие актуально
  • Описание актуально
 • 5
  Отлично
  Сделка подтверждена Prom.ua
  Рекомендую все швидко і актуально!!!!!!!!!
  • Заказ выполнен вовремя
  • Цена актуальна
  • Наличие актуально
  • Описание актуально
Монтаж систем опалення, вoдопостачання та канализации в ЖИТOМИPе
от 100 грн.
Заказать услугу
+380 показать номер
Перезвоните мне