Prom.ua
Избранное
 • Дорожня комбінована машина (зима+літо) МДКЗ-18 на шасі МАЗ-6312 - фото 1
 • Дорожня комбінована машина (зима+літо) МДКЗ-18 на шасі МАЗ-6312 - фото 2
 • Дорожня комбінована машина (зима+літо) МДКЗ-18 на шасі МАЗ-6312 - фото 3
Характеристики и описание
 • Основные атрибуты
  • Страна производитель
   Украина
  • Марка
   МАЗ

Дорожня комбінована машина (зима+літо) МДКЗ-18 на шасі МАЗ призначена для цілорічного використання по утриманню доріг з твердим покриттям. Ця машина може бути змонтована на шасі МАЗ-6312.

Легкий монтаж устаткування дозволяє комплектувати машину саме тим обладнанням, яке необхідне для виконання певного виду робіт. На машині МДК привід всіх робочих органів обладнання - гідромеханічний. На машині монтується плужне обладнання, що дозволяє копіювати нерівності дорожнього покриття. Водяний насос встановлений за кабіною на правому лонжероні шасі. Привід щітки та водяного насоса - самостійний (роздільний).

У літній період машина використовується для миття і поливання дорожніх покриттів, мийки прилоткової смуги. Машина може бути використана для поливання зелених насаджень, а також в якості додаткового засобу пожежогасіння.

За бажанням споживача машина з поливомиєчним обладнанням оснащується водозрошувальним пристроєм для зниження запиленості та загазованості повітряного простору над проїжджою частиною доріг.

У зимовий період машина з плужним та щіточним устаткуванням використовується для очищення дорожнього полотна від свіжого снігу, з розкидальним обладнанням - для посипання інертними матеріалами поверхні дорожнього полотна.

Машина забезпечена поливомиєчним, піскорозкидальним та плужно-щіточним обладнанням. Поливомиєчна машина призначена для експлуатації в районах з помірним кліматом.

До складу поливомиєчного обладнання входять цистерна, водяний насос, система трубопроводів з арматурою і поворотними соплами. Цистерна заповнюється водою, як з мережі, так і з водойми через забірну трубу. Вода з насоса подається під тиском через нагнітальну гілку трубопроводу до сопел, за рахунок змін кута нахилу сопел до поверхні дороги та режиму роботи насоса відбувається поливання або миття дорожнього покриття.

Отзывы о продавце

Дорожня комбінована машина (зима+літо) МДКЗ-18 на шасі МАЗ-6312

от  2 141 503  грн.
В наличии
 • :flag-ua:
Продавец