Войди и получай выгодные условия доставки
Бесплатная доставка на точки выдачи Rozetka
prom
К сожалению, этот товар недоступен. Просмотрите товары от других продавцов
 • Дорожня комбінована машина (зима+літо) МДКЗ-18 на шасі МАЗ-6312 - фото 1 - id-p392724125
 • Дорожня комбінована машина (зима+літо) МДКЗ-18 на шасі МАЗ-6312 - фото 2 - id-p392724125
 • Дорожня комбінована машина (зима+літо) МДКЗ-18 на шасі МАЗ-6312 - фото 3 - id-p392724125
Дорожня комбінована машина (зима+літо) МДКЗ-18 на шасі МАЗ-6312 - фото 1 - id-p392724125
Характеристики и описание
 • Основные атрибуты
  • Страна производитель
   Украина
  • Марка
   МАЗ
  • Совместимость с маркой
   МАЗ

Дорожня комбінована машина (зима+літо) МДКЗ-18 на шасі МАЗ призначена для цілорічного використання по утриманню доріг з твердим покриттям. Ця машина може бути змонтована на шасі МАЗ-6312.

Легкий монтаж устаткування дозволяє комплектувати машину саме тим обладнанням, яке необхідне для виконання певного виду робіт. На машині МДК привід всіх робочих органів обладнання - гідромеханічний. На машині монтується плужне обладнання, що дозволяє копіювати нерівності дорожнього покриття. Водяний насос встановлений за кабіною на правому лонжероні шасі. Привід щітки та водяного насоса - самостійний (роздільний).

У літній період машина використовується для миття і поливання дорожніх покриттів, мийки прилоткової смуги. Машина може бути використана для поливання зелених насаджень, а також в якості додаткового засобу пожежогасіння.

За бажанням споживача машина з поливомиєчним обладнанням оснащується водозрошувальним пристроєм для зниження запиленості та загазованості повітряного простору над проїжджою частиною доріг.

У зимовий період машина з плужним та щіточним устаткуванням використовується для очищення дорожнього полотна від свіжого снігу, з розкидальним обладнанням - для посипання інертними матеріалами поверхні дорожнього полотна.

Машина забезпечена поливомиєчним, піскорозкидальним та плужно-щіточним обладнанням. Поливомиєчна машина призначена для експлуатації в районах з помірним кліматом.

До складу поливомиєчного обладнання входять цистерна, водяний насос, система трубопроводів з арматурою і поворотними соплами. Цистерна заповнюється водою, як з мережі, так і з водойми через забірну трубу. Вода з насоса подається під тиском через нагнітальну гілку трубопроводу до сопел, за рахунок змін кута нахилу сопел до поверхні дороги та режиму роботи насоса відбувається поливання або миття дорожнього покриття.

Дорожня комбінована машина (зима+літо) МДКЗ-18 на шасі МАЗ-6312

Недоступен
от 2 141 503 
mask
Насколько вам
удобно на проме?