





| Код запчасти | 0 986 479 R70 |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 46.9 мм |
| Наружный диаметр | 256 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Совместимость с маркой | Chevrolet |
| Совместимость с моделью | Rezzo, Lacetti , Evanda , Nubira , Epica |
| Состояние | Новое |
| Ø окружності центрів отворів | 114.3 мм |
|---|---|
| Діаметр центрування | 60 мм |
| Діаметра отвору до | 12.5 мм |
| Число отверстий | 4 |
| Мін. товщина | 22.4 мм |
| Покрытие | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 24 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |