
| Код запчасти | CU19014 |
|---|---|
| Производитель | Mann Filter |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Состояние | Новое |
| Виконання фільтра | Пиловий фільтр |
|---|---|
| Высота | 34 см |
| Длина | 190 см |
| Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR) | Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183 |
| Сторона монтажу | Моторн.відс. з боку передн.пасаж., під кожух.водовідв.короба |
| Час монтажу | 10 хв |
| Ширина | 190 см |