Войди и получай выгодные условия доставки
Отслеживание заказа
prom
К сожалению, этот товар недоступен. Просмотри товары от других продавцов
 • Ігрова консоль Microsoft Xbox Series S 512GB - фото 1 - id-p1672815776
 • Ігрова консоль Microsoft Xbox Series S 512GB - фото 2 - id-p1672815776
 • Ігрова консоль Microsoft Xbox Series S 512GB - фото 3 - id-p1672815776
 • Ігрова консоль Microsoft Xbox Series S 512GB - фото 4 - id-p1672815776
 • Ігрова консоль Microsoft Xbox Series S 512GB - фото 5 - id-p1672815776
 • Ігрова консоль Microsoft Xbox Series S 512GB - фото 6 - id-p1672815776
Ігрова консоль Microsoft Xbox Series S 512GB - фото 1 - id-p1672815776
Характеристики и описание
 • Габаритные размеры
  • Вес
   2000 г
  • Высота
   65 мм
  • Ширина
   275 мм
  • Глубина
   151 мм

Огляд Microsoft Xbox Series S 512Gb

Фото 1 XBOX Series S

Легенда у твоїх руках

Приготуйтеся до нереального ігрового досвіду, який отримаєте з консоллю XBOX Series S. Вона стала тією самою приставкою, що доступна за ціною і забезпечує лише приємні враження від геймінгу. Продуктивність найвищого рівня, велика цифрова бібліотека, прискорене завантаження – що може бути крутіше? Додайте до цього підписку Game Pass Ultimate, що дає можливість протестувати ігри прямо в день їх виходу – краще за цю забавку не знайти!

Оптимізовані ігри

Творці моделі фундаментально підійшли до адаптації ігор під нові стандарти. За рахунок цього ви зможете грати в продукти, оптимізовані під серії X та S, з ще більшим комфортом: час завантаження зменшився, а візуальні ефекти підтримуються при частоті оновлення 120 Гц. При цьому концепт Smart Delivery дозволить одного разу купити гру, щоб отримати доступ до найкращої її версії.

Фото 2 XBOX Series S

Фото 3 XBOX Series S

Архітектура на базі SSD

Твердотілий накопичувач став особливістю даного девайсу. SSD разом із системою на кристалі SOC дає неймовірну швидкодію, що проявляється у можливості підтримувати зміну кадрів до 120 на секунду. Завантаження файлів займає мінімум часу. Опція Quick Resume стала інструментом перемикання між іграми з подальшим поверненням там, де сесію було перервано.

Розширене сховище

Автори техніки застосували карту розширення Seagate. Для неї виділено роз'єм на задній стінці. За рахунок комплексної роботи SSD та сховища у вас буде достатньо місця для файлів, а продуктивність завжди буде топовою. Жодних перешкод для захоплюючого проведення часу!

Фото 4 XBOX Series S

Реалістичне зображення

Архітектури AMD Zen 2 та RDNA 2 спільно з технологією покращеного трасування DirectX стали основою для створення картинки надреалістичного формату. Граючи на XBOX Series S, ви насолоджуватиметеся грою тіней і відблисків, насиченістю барв, динамікою без гальмування. Живий світ, у який поринаєш на всі 100%.

Фото 5 XBOX Series S

Фото 6 XBOX Series S

Підтримка технологій Dolby

Забезпечити видовищність кожного кадру стало можливим із технологією Dolby Vision. Кінематографічне опрацювання контенту дає хорошу контрастність, соковиті насичені кольори, деталізацію високого рівня. При цьому за звук відповідає Dolby Audio – технологія, алгоритми якої формують просторове звучання, структуроване стерео та кришталево чистий сигнал.

Бібліотека геймера

Перед вами відкривається світ, в якому доступні ігрові новинки і старі перевірені хіти. Провести час за улюбленим шутером, спортивним симулятором, гонками тепер стало ще простіше. Підписка Xbox Game Pass Ultimate – ваш ключ до найкращих розваг. FIFA, Forza Horizon 5, Halo Infinite, Minecraft та ще 1000+ ігор – ми нічого не забули?

Фото 7 XBOX Series S

Бездротовий комфорт

Геймпад бездротової конструкції дає повну свободу дій, дозволяючи не обмежувати себе ні в чому. Новий дизайн враховує анатомію людських кистей, за рахунок чого ви зможете провести за геймінгом багато часу, не відчуваючи втоми в руках. Модель універсальна, тому працює з ПК (ОС iOS, Android, Windows 10) та консолями (Xbox One, Xbox Series X|S).

Фото 8 XBOX Series S

Фото 9 XBOX Series S

Максимум функціоналу

Варто зауважити, що геймпад значно відрізняється від своїх побратимів минулих поколінь. Насамперед, своєю функціональною продуманістю. Його оснастили додатковими кнопками, серед яких є функція "Поділитись": так ви фіксуєте контент і можете надіслати його другу. Гібридна хрестовина дозволить швидше і точніше захопити ціль, а тригери з чіпким покриттям не залишать противнику жодного шансу.

Гідна альтернатива

Разом із ігровою консоллю XBOX Series S можна використовувати різноманітні аксесуари, розроблені для приставок Xbox One. З ними геймінг буде комфортним та видовищним. Дозвольте грі захопити вас повністю і стати ще більш цікавою!

Фото 10 XBOX Series S

Ігрова консоль Microsoft Xbox Series S 512GB

Код: 700
Недоступен
11 999